DIRECTIE

Sandrina Schol, Algemeen directeur

 

ROOKSTOPTEAM

Meike Pappens, Stafmedewerker Beleid & Netwerking

  • meike.pappens@vrgt.be
  • 02 882 81 50
  • Afwezig op woensdag en donderdag

Anja Adriaens, Stafmedewerker Deskundigheidsbevordering & Brusselse aangelegenheden 

  • anja.adriaens@vrgt.be
  • 02 882 81 52
  • Aanwezig op maandagvoormiddag, dinsdag, woensdagvoormiddag en donderdag

Ben Lommelen, projectmedewerker

  • ben.lommelen@vrgt.be
  • 02 882 81 55
  • Afwezig op vrijdag

Laurence Belenger, Stafmedewerker Onderzoek & Ontwikkeling 

  • laurence.belenger@vrgt.be
  • 02 882 81 53
  • Elke dag aanwezig

Marc Verheyen, Stafmedewerker Opleiding & Deskundigheidsbevordering

  • marc.verheyen@vrgt.be
  • 02 882 81 54
  • Afwezig op woensdag en vrijdag

Esther Witvrouw, rookstopmedewerker

  • esther.witvrouw@vrgt.be
  • 02 882 81 62
  • Elke dag aanwezig